top of page

Pakalpojumu norise

Iepazīsties ar augsnes analīžu pakalpojumu norisi no pieteikšanās brīža līdz rezultātu saņemšanai.

1. Iepriekš noņemtu paraugu analizēšana

Laboratorijā vari iesniegt iepriekš noņemtus augsnes paraugus. Pārliecinies, ka paraugus esi ņēmis atbilstoši instrukcijai.

1.1. Pieteikšanās

Aizpildi pieteikumu, norādot visu prasīto informāciju.

1.2. Paraugu iesniegšana

Paraugus liec numurētos zip-lock maisiņos un sūti ar kurjeru vai piegādā uz laboratoriju Vienības ielā 15/17, Saldus pag., Saldus nov.

1.3. Pakalpojuma apmaksa

Pēc paraugu saņemšanas, nosūtām uz e-pastu rēķinu. 

1.4. Rezultātu izsniegšana

Analīžu rezultātus nosūtām uz e-pastu tiklīdz tie ir gatavi. Rezultātu izsniegšanas laiks ir atkarīgs no laboratorijas noslogojuma, bet parasti nav ilgāks nekā 1 mēnesis.

2. Augsnes analīzes ar paraugu ņemšanu

Pieteikumā norādot laukus, kuriem vēlies veikt augsnes analīzes, nodrošināsim gan paraugu ņemšanu, gan analizēšanu, gan atbilstošu rezultātu attēlošanu. Iepriekš izvēlies sev piemērotāko no pakalpojumiem - Vienkāršās vai Precīzās mēslošanas augsnes analīzes

2.1. Pieteikšanās

Aizpildi pieteikumu, norādot visu prasīto informāciju.

2.2. Paraugu ņemšanas saskaņošana

E-pastā vai WhatsApp lietotnē ar pasūtītāju saskaņojam paraugu ņemšanas kontūras. 

2.3. Pakalpojuma apmaksa

Kad paraugu ņemšanas kontūras saskaņotas, nosūtām uz e-pastu rēķinu. 

2.4. Paraugu ņemšana

Piemērotā laikā, pieteikumu iesniegšanas kārtībā, dodamies uz apsekojamajiem laukiem un ņemam augsnes paraugus. Pasūtītāja klātbūtne nav nepieciešama. Dienu pirms paraugu ņemšanas pasūtītajām nosūtām īsziņu par plānotajiem darbiem.

2.5. Papildus informācijas sniegšana*

Precīzās mēslošanas augsnes analīžu pasūtītājiem nosūtām aizpildīšanai tabulu "Informācija mēslošanas plāna sastādīšanai".

2.6. Rezultātu izsniegšana

Analīžu rezultātus kopā ar paraugu ņemšanas kontūru kartēm un rezultātu kartēm, (traktora terminālī ievietojamiem mēslošanas plāniem*) nosūtām uz e-pastu tiklīdz tie ir gatavi. Rezultātu izsniegšanas laiks ir atkarīgs no laboratorijas noslogojuma, bet parasti nav ilgāks nekā 2 mēneši.

2.7. Datu kopīgošana

Ja pildot pieteikumu būsiet devuši piekrišanu dalīties ar datiem, jūsu analīžu rezultāti būs pieejami jaunajā VAAD LIZ pārvaldības sistēmā mēslošanas plānu sastādīšanai.

bottom of page